Grała młodzież

LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW


I LIGA, wyniki 3. kolejki: Ruch Izbica – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:2, Hetman Żółkiewka – Włodawianka Włodawa 2:0, Vitrum Wola Uhruska – Frassati Fajsławice 5:1, Victoria Żmudź – Kłos Gmina Chełm 2:0.
Tabela
1. Victoria 3 6 10-5
2. Hetman 2 4 4-2
3. Kłos 3 4 4-5
4. Vitrum 1 3 5-1
5. Ruch 2 3 6-5
6. Sparta 3 3 10-11
7. Włodawianka 3 3 5-7
8. Frassati 3 3 4-12
II LIGA, wyniki 3. kolejki: Pławanice Kamień – Niedźwiadek Chełm 1:4, Start/Regent Pawłów – Spółdzielca Siedliszcze 1:6, Tatran Kraśniczyn – Ogniwo Wierzbica 2:5, Hutnik Ruda-Huta – Agros Suchawa 11:1.
Tabela
1. Hutnik RH 3 7 17-5
2. Ogniwo 2 6 11-2
3. Niedźwiadek 2 6 10-2
4. Spółdzielca 3 6 11-10
5. Agros 3 6 11-14
6. Pławanice 3 3 13-10
7. Znicz 2 1 2-6
8. Start/Regent 2 0 4-12
9. Tatran 3 0 5-15
10. Start 1 0 1-9
CHEŁMSKA LIGA TRAMPKARZY
I LIGA, wyniki 3. kolejki: Sawena Sawin – Kłos Gmina Chełm 1:4, Spółdzielca Siedliszcze – Granica Dorohusk 0:4, Ruch Izbica – Ogniwo Wierzbica 8:1, Hetman Żółkiewka – Unia Białopole 1:7, Start Krasnystaw – Eko Różanka nie odbył się, Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek Chełm przełożony na 16 maja. Mecze zaległe: Unia Białopole – SPS Eko Różanka 3:0, Ogniwo – Sawena 3:6, Niedźwiadek – Spółdzielca 7:0.
Tabela
1. Unia B. 3 9 16-2
2. Sparta 2 6 11-3
3. Kłos 3 6 16-10
4. Granica 3 6 11-5
5. Ruch 3 6 11-5
6. Niedźwiadek 2 4 8-1
7. Sawena 3 3 8-9
8. SPS Eko 2 3 3-4
9. Start K. 2 3 5-8
10. Hetman 3 1 3-13
11. Spółdzielca 2 0 3-13
12. Ogniwo 3 0 4-19
II LIGA, wyniki 3. kolejki: Polesie Urszulin – Hutnik Ruda-Huta 5:1, Tatran Kraśniczyn – Astra Leśniowice 4:1, Olimpia Wyryki – Hutnik Dubeczno 1:1, Orzeł Srebrzyszcze – Frassati Fajsławice 1:5, Pławanice Kamień – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 5:4. Unia Rejowiec – Vojsławia Wojsławice nie odbył się. Mecz zaległy: Brat – Tatran 6:6.
Tabela
1. Pławanice 3 9 12-8
2. Olimpia 3 7 6-3
3. Tatran 3 5 12-9
4. Frassati 3 4 9-7
5. Hutnik D. 3 4 6-5
6. Unia R. 1 3 12-1
7. Polesie 2 3 7-4
8. Hutnik RH 3 3 6-8
9. Brat 3 1 11-23
10. Astra 1 0 1-4
11. Orzeł 3 0 3-13
CHEŁMSKA LIGA MŁODZIKÓW
I LIGA, wyniki 3. kolejki: Sawena Sawin – Kłos Gmina Chełm 2:0, Spółdzielca Siedliszcze – Granica Dorohusk 1:2, Hetman Żółkiewka – Unia Białopole 2:1, Ruch Izbica – Ogniwo Wierzbica 2:1, Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa nie odbył się, Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek Chełm przełożony na 16 maja. Mecze zaległe: Ogniwo – Sawena 7:0, Niedźwiadek – Spółdzielca 8:0.
Tabela
1. Ogniwo 3 6 18-2
2. Włodawianka 2 6 13-1
3. Niedźwiadek 2 6 11-1
4. Kłos 3 6 6-3
5. Ruch 3 6 6-10
6. Granica 3 4 5-6
7. Hetman 3 4 5-6
8. Start 2 3 4-4
9. Unia B. 3 3 4-9
10. Sawena 3 3 4-10
11. Spółdzielca 3 0 2-13
12. Sparta 2 0 0-13
II LIGA, wyniki 3. kolejki: Znicz Siennica Różana – Astra Leśniowice 0:0, Unia Rejowiec – Vojsławia Wojsławice 3:2. Mecz zaległy: Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Znicz 3:2.
Tabela
1. Victoria 2 6 17-1
2. Unia R. 3 6 8-5
3. Brat 2 6 6-4
4. Frassati 1 3 6-1
5. Znicz 3 1 3-9
6. Astra 3 1 0-9
7. Vojsławia 2 0 3-14