Hanna zaprasza na rodzinne imieniny

Koncerty, gry i zabawy dla najmłodszych oraz pyszne jedzenie przygotowane przez panie z kół gospodyń – już w niedzielę (25 lipca) odbędą się Imieniny Hanny. Tegoroczna impreza będzie miała formę pikniku rodzinnego.


W tym roku Imieniny Hanny odbędą się w amfiteatrze przy Centrum Religijno-Zabytkowym w Hannie. Organizatorzy wydarzenia, czyli wójt i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zadbali o to, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. – Z oczywistych względów zmieniliśmy formę imprezy na piknik rodzinny na świeżym powietrzu – mówi Mariola Kuć, dyrektor GOKiS-u w Hannie. – Przygotowaliśmy dużo atrakcji dla dzieci, w tym gry i zabawy sportowe, mini disco, bańki mydlane, czy mały festiwal kolorowych proszków holi.

Nie zabraknie oczywiście koncertów na żywo. Na scenie wystąpią kapele i zespoły ludowe oraz soliści, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Never. W trakcie pikniku będzie można spróbować lokalnych przysmaków serwowanych przez panie z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich, czy kupić wyroby rękodzieła ludowego, więc myślę, że Imieniny Hanny będą świetną propozycją do spędzenia tego niedzielnego popołudnia właśnie u nas – dodaje Kuć. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here