Jabłko Lubelskie dostępne w Biedronce

Owoce z LubApple są dostępne na półkach w Biedronce w estetycznych, poręcznych i oznakowanych tackach z logo Jabłko Lubelskie

Od listopada w ponad 600 sklepach sieci Biedronka na terenie woj. lubelskiego, śląskiego i podkarpackiego można kupić Jabłko Lubelskie. To bardzo ważny krok w rozwoju naszej firmy – podkreśla Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o.o.


Jabłko Lubelskie pochodzi z malowniczych terenów Lubelszczyzny słynącej z długoletnich tradycji sadowniczych. Wyróżnia je najwyższa jakość oraz doskonałe walory smakowe. Swoje zalety zawdzięcza znakomitym warunkom klimatycznym i glebowym oraz starannym uprawom, opartym na solidnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w zakresie sadownictwa.

– Cieszymy się, że coraz więcej konsumentów będzie mogło spróbować naszych pysznych lubelskich jabłek. Do tej pory LubApple było nastawione głównie na eksport, jednak w najbliższym czasie chcemy rozwijać sprzedaż naszych owoców na rodzimym rynku. Mamy nadzieję, że o Jabłku Lubelskim wkrótce będzie głośno w całej Polsce – mówi Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple.

Pod marką Jabłko Lubelskie klienci sklepów Biedronka, największej sieci handlowej w Polsce, mają do wyboru takie odmiany, jak: Elise, Golden Delicious oraz Wellant, której LubApple jest jedynym producentem w Polsce.

Owoce firmy są dostępne w estetycznych, poręcznych i oznakowanych tackach z logo Jabłko Lubelskie. Produkt jest na stałe w ofercie Biedronki. KB