Kandydat w szpitalu, konkurs wstrzymany

Dwóch kandydatów ubiega się o stanowisko wiceprezesa Spółdzielni Mieszkaniowej we Włodawie. Planowo nazwisko zwycięzcy mieszkańcy powinni poznać w pierwszych dniach maja, ale procedura się przedłużyła, bo jeden z panów trafił do szpitala.


Spółdzielnia Mieszkaniowa we Włodawie konkurs na stanowisko wiceprezesa ogłosiła w kwietniu. Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne i posiadać doświadczenie w zarządzaniu. Musiał też obowiązkowo spełniać inny warunek, a mianowicie być członkiem Spółdzielni Mieszkaniowej, czyli posiadać mieszkanie w jednym z obiektów przez nią zarządzanych. Oferty złożyło dwóch kandydatów. Obaj spełnili wymagania formalne.

Jeden z nich został już przesłuchany przez komisję konkursową, której m.in przedstawił wizję swojej pracy. Drugiej osoby wysłuchać nie zdążono. – Dość nieoczekiwanie pan ten trafił do szpitala i z tego względu procedura wyboru mojego zastępcy wydłużyła się. Mam informację, że wszystko powinno się wyjaśnić po 15 maja. Na razie czekamy na możliwość wysłuchania tego kandydata – mówi prezes spółdzielni, Marian Ścisłowski. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here