Lewica nad Białym

Z początkiem wakacji politycy Lewicy ruszyli w trasę po Polsce. Pod hasłem „Bezpieczna rodzina” chcą odwiedzić sto miejscowości w całym kraju. We wtorek (2 sierpnia) przyjechali do Okuninki (gm. Włodawa), gdzie wraz z burmistrzem Włodawy prezentowali swój program wyborczy.

Politycy lubią zmieniać swoje plany jak dama rękawiczki i tak było w przypadku działaczy Lewicy, którzy mieli odwiedzić Włodawę i Okuninkę. W Mieście Trzech Kultur zaplanowano spacer po zrewitalizowanym czworoboku, po którym Włodzimierza Czarzastego miał oprowadzać burmistrz Wiesław Muszyński. Ostatecznie wicemarszałek Sejmu do Włodawy nie przyjechał, więc politycy Lewicy z wyborcami spotkali się w Okunince. Nad Jezioro Białe przyjechali m.in. przewodniczący klubu poselskiego Lewicy Krzysztof Gawkowski i poseł Jacek Czerniak.

Mówiono głównie o założeniach programu „Bezpieczna Rodzina”, ale promowano też pomysł bezpłatnych przejazdów transportem publicznym dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji oraz nowe rozwiązania przygotowane przez Lewicę w zakresie rządowych dopłat do węgla i innych źródeł ciepła. Hasła, choć chwytliwe, dużego odzewu nie miały. Pytań ze strony publiki nie było żadnych, ale trzeba też przyznać, że mało który z plażowiczów interesował się konferencją, a jeszcze mniej osób postanowiło przystanąć i posłuchać, co ciekawego mają do zaproponowania społeczeństwu politycy Lewicy. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here