MOSiR zaprasza dzieciaki

We wtorek, 1 czerwca na festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka w godzinach 16.30 – 19.00 zaprasza włodawski MOSiR. Impreza jest bezpłatna i przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat.


– Dla dzieci zaplanowano wiele atrakcji – zachęca Teresa Zaleńska-Sak, dyrektor Ośrodka. – Nie zabraknie waty cukrowej i popcornu, na maluchów czeka góra nagród, smakołyków, świeżych owoców. Będą też pamiątkowe medale, a przede wszystkim niezapomniane uśmiechy oraz na pewno przemiłe wspomnienia.

W programie przewidziano: turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Włodawy pełen owoców i słodkości oraz gry, zabawy, bańki mydlane i magiczny tor przeszkód dla dzielnych i wytrwałych.

Do udziału w zabawie konieczna jest wypełniona karta zgłoszenia dziecka. Można ją dostarczyć do siedziby Organizatora lub wypełnić w momencie przyprowadzenia dziecka bezpośrednio przed rozpoczęciem lub w trakcie trwania festynu.

Przy okazji warto dodać, że od soboty, 29 maja pływalnia MOSiR-u jest już otwarta dla wszystkich chętnych. Jedynym ograniczeniem jest maksymalnie 50-procentowe wypełnienia obiektu. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here