Nie było mocnych na FC Beta

FC Beta, zwycięzcy czwartego turnieju.

Czwarty jesienny turniej dla dzieci i młodzieży, organizowany przez Ognisko TKKF Omega na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie, za nami. Po raz pierwszy wygrała ekipa FC Beta. Zwycięzcy w pobitym polu pozostawili drużyny FC Wrońska (15:7), Młode Wilki (9:1) i Młody Felin (11:2).

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Bartosza Lipowicza (Młode Wilki), a bramkarzem Roberta Dankiewicza (FC Wrońska). Tytuł króla strzelców przypadł Bartoszowi Tokarskiemu (FC Beta), zdobywcy 13 bramek.

Po zakończeniu turnieju odbył się II Jesienny Konkurs Rzutów Karnych. Spośród 14 zawodników najlepszy okazał się Szymon Potępski, który w finale pokonał 3:2 Roberta Dankiewicza. Trzecie miejsce zajął Piotr Krysa, a czwarte Bartosz Lipowicz.

-Zapraszam dzieciaki z całego Lublina. Do naszej, piłkarskiej zabawy można dołączyć każdej chwili. Każdy kto gra z nami na koniec otrzyma upominek, a najlepsi puchary, medale i dyplomy. Czekamy w każdą sobotę o 9 na Orliku na Felinie – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega.