Nie unikną sprawiedliwości

Jednego zdradziło zamiłowanie do alkoholu, drugi na widok patrolu rzucił się do nieskutecznej ucieczki. Oprócz tych winowajców lekkich przestępstw włodawscy mundurowi w ostatnich dniach zatrzymali jeszcze czterech innych poszukiwanych przez system sprawiedliwości.

Niedawno włodawscy policjanci prowadzili działania, których głównych celem było ujawnienie i zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Funkcjonariusze w ramach akcji zatrzymali aż sześciu takich delikwentów. – Podczas działań kryminalni zatrzymali między innymi 41-latka z gminy Wyryki, który trafi do więzienia na 5 miesięcy za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie.

– W nietypowy sposób w ręce policjantów z Woli Uhruskiej wpadł 29-latek, który postanowił jechać rowerem, mimo że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei 41-letni włodawianin zwrócił uwagę policjantów z patrolu tym, że na ich widok zaczął uciekać. Pozostali zatrzymani przez mundurowych poszukiwani to: 61-letni włodawianin, 73-letni mieszkaniec gminy Włodawa i 28-letni mieszkaniec gminy Urszulin. Skorzystali oni z możliwości uwolnienia się od zasądzonej kary wpłacając grzywnę – dodaje pani rzecznik. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here