Niedźwiadek zwyciężył w Beksa Cup

Drużyna Niedźwiadka II Chełm zwyciężyła w turnieju Beksa Cup dla chłopców z rocznika 2009, który rozegrany został w Lublinie. Pierwszy Niedźwiadek zakończył zawody na 6 pozycji.


W turnieju uczestniczyło 16 zespołów z Lubelszczyzny w tym dwa Niedźwiadki Chełm. Zespoły został podzielone na dwie grupy po 8 drużyn do ćwierćfinałów awansowało po 4 najlepsze ekipy. Wyniki Niedźwiadka I Chełm: z Górnikiem Łęczna 1:0, z MKS II Lublin 5:2, z TOP 54 Biała Podlaska 1:2, z Dubler Opole Lubelskie 3:1, z Widokiem Lublin 3:2, z Sygnałem Lublin 1:2, z Motorem Lublin 2:0. Wyniki Niedźwiadka II Chełm: z BKS III Lublin 6:1, z FA Zamość 1:1, z Orlętami Radzyń Podlaski 5:2, ze Stalą Poniatowa 5:0, z MOSiRem Lubartów 4:0, z BKS I Lublin 2:1, z Jedynką Krasnystaw 1:3.

Ćwierćfinał: Niedźwiadek I Chełm – Niedźwiadek II Chełm 2:5. W półfinale Niedźwiadek II pokonał Sygnał Lublin 4:1, a w finale wygrał 2:1 ze Stalą Poniatowa. Pierwszy Niedźwiadek zakończył turniej na 6 pozycji. Dominik Psuja z Nieźwiadka II Chełm został najlepszym zawodnikiem imprezy, wyróżnienia dostali też: Patryk Cichosz i Antoni Oszwa z Niedźwiadka I.

Niedźwiadek II grał w następującym składzie: Mateusz Tulikowski, Antoni Oszwa, Oliwier Dynysiuk, Alan Lipski, Dominik Psuja, Mateusz Wolańciuk, Michał Mazurek, Antoni Rakowski, Emil Pachuta, Miłosz Posturzyński, a Niedźwiadek I: Szymon Gołębiowski, Maciej Kuś, Konrad Skoczylas, Patryk Cichosz, Marcel Dziewa, Krystian Sołtys, Dorian Mataczyński, Krzysztof Sajuk, Paweł Woś, Oliwier Mazurek. Trenerem obu zespołów był Karol Skubisz. (kg)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here