Nowy komendant już na stanowisku

W poniedziałek (10 maja) odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków kierowania KPP we Włodawie nadkomisarzowi Norbertowi Romankowi. To doświadczony i zasłużony policjant, który poza służbą uwielbia spędzać czas z dziećmi i z wędką w ręku. Na stanowisku zastąpił Tomasza Patrę, który odszedł na emeryturę.

Uroczyste wprowadzenie odbyło się w poniedziałek o godzinie 10. Dokonał go Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie – insp. Jerzy Czebreszuk, który życzył nadkomisarzowi Norbertowi Romankowi, nowemu komendantowi KPP we Włodawie wszelkiej pomyślności w kierowaniu placówką. Podczas uroczystej zbiórki obecna była kadra kierownicza i pracownicy komendy. Na uroczystość przybył również starosta powiatu włodawskiego, Andrzej Romańczuk.

Nadkom. Norbert Romanek policyjny mundur przywdział w 1999 roku. Karierę zaczynał w pionie prewencyjnym. W 2006 roku trafił do pionu kryminalnego. Od 2011 do 2015 roku kierował komisariatem w Kocku. Następnie służył jako pierwszy zastępca komendantów powiatowych w Radzyniu Podlaskim oraz Lubartowie. W czasie bogatej kariery był wyróżniony medalami: srebrnym za długoletnią służbę oraz brązową odznaką Zasłużony Policjant. Żonaty, dwoje dzieci. Pasjonuje się sportem, muzyką, a wolny czas uwielbia spędzać nad wodą z wędką w ręku. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here