Pełnoprawni przedszkolacy

Uroczystość „pasowania” to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego trzylatka, które dając mu poczucie przynależności, buduje jego więź z przedszkolem. Tym wydarzeniem dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 we Włodawie rozpoczęły publiczne prezentowanie swoich umiejętności i zdobywanie doświadczenia scenicznego.

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej, zachowując zasady DDM, w przedszkolnej uroczystości wyjątkowo mógł uczestniczyć jeden rodzic dziecka. Najmłodsze przedszkolaki z grupy Misie zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, uświetniając to wyjątkowe wydarzenie.

Punktem kulminacyjnym przedszkolnej uroczystości było dokonanie przez Dyrektor Danutę Kloc pasowania, dzięki któremu małe „Misie” stały się prawdziwymi przedszkolakami. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało upominki oraz okolicznościowy dyplom potwierdzający, iż od tego dnia wszyscy stali się pełnoprawnymi przedszkolakami.

Wzruszeni rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami. Uroczystość przygotowały wychowawczynie: Dorota Winiarczyk i Celina Marciniak, które złożyły przedszkolakom życzenia, uwieczniając całe wydarzenie na filmie zamieszczonym na kanale youtube PM2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here