Pięć medali MKS Agros Chełm

Pięć medali, w tym aż cztery złote, wywalczyli młodzi sportowcy MKS Agros Chełm podczas wojewódzkich zawodów „Lekkoatletyka dla Każdego”, które odbyły się w Lublinie.


Złote medale wywalczyli: Zuzanna Tomasik – 60m + 300m przez płotki (debiut z bardzo dobrym rekordem życiowym), Bartłomiej Grela – 60m + rzut piłeczką palantową, Marika Piwowar – 60m + skok w dal oraz Mikołaj Lewkowicz – 60m + pchnięcie kulą (4 kg). Srebrny medal zdobył z kolei Kacper Kozioł (60m + pchnięcie kulą 4kg). W zawodach wzięli też udział: Eryk Echta (60 m + 600 m), Antoni Ćwiek (60 m + 600 m), Laura Zalewska (60 m + rzut piłeczką palantową), Aleksandra Wic (60 m + rzut piłeczką palantową) oraz Nina Majdan (60 m + skok w dal). (kg)