Pijany i bez maseczki

Dwa lata odsiadki grożą 21-letniemu kierowcy z gminy Włodawa. Mężczyzna podjechał pod sklep i robił zakupy bez maseczki. Właśnie to zwróciło uwagę policjantów, którzy po dokładnym sprawdzeniu delikwenta stwierdzili, że jest pijany i nie ma prawa jazdy. O mandacie za brak maseczki nic nam nie wiadomo.

W poniedziałek (17 stycznia) w nocy włodawscy policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. – Mundurowi podjęli czynności wobec 21-latka z gminy Włodawa, kiedy ten podjechał swoim audi pod jeden ze sklepów, a następnie poszedł robić zakupy bez założonej maseczki – opowiada Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie.

– Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem, wykazując u 21-latka ponad 2 promile. Jakby tego było mało, podczas sprawdzenia w systemach wyszło na jaw, że 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz mieszkaniec gminy Włodawa odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia, konsekwencje finansowe oraz zakaz kierowania pojazdami. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here