Podaruj coś na Orkiestrę!

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęcają mieszkańców Chełma i regionu do podarowania przedmiotów lub usług, które będzie można zlicytować podczas finału. WOŚP zagra 30 stycznia.

Jubileuszowa edycja tej największej imprezy charytatywnej świata odbędzie się na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Chełm, jak co roku, również zagra w tej orkiestrze. Koordynatorem działań jest Automobilklub Chełmski. Program imprez podamy w kolejnym wydaniu „Nowego Tygodnia”. Sztabowcy już dziś zwracają się o podarowanie przedmiotów lub usług, które będzie można zlicytować podczas finału.

Zgłaszać mogą się także osoby, które zechcą pokazać swój talent na scenie, zaprezentować swoje umiejętności. Licytacje będą odbywały się podczas wszystkich zaplanowanych imprez. W radiu „Bon Ton” licytacje zaplanowano 28-30 stycznia w godz. 10.00-14.00. Licytowane będą m.in. złote serduszka chełmskiego sztabu WOŚP, kursy na prawo jazdy, wieczór saunowy i romantyczne kolacje, unikatowe fotele, loty śmigłowcem i paralotnią, kulig, ale także kubki, talony na pizzę i bony towarowe.

Po raz pierwszy będzie można też kupić … kawałek deptaka. Osoba lub firma, która wygra licytację zostanie uhonorowana wmurowaniem imiennej granitowej tabliczki w nawierzchnię głównego traktu pieszego w mieście.

Chełmski sztab będzie obecny również na platformie Allegro. Tam będzie licytowany m.in. plastron z autografami polskich skoczków od Jakuba Banaszka, prezydenta Chełma, oraz profesjonalna gitara solowa, która pokonała Atlantyk i dotarła do Chełma. Osoby lub firmy, które zechcą podarować coś na wielkoorkiestrowe licytacje proszone są o kontakt z szefem chełmskiego sztabu Grzegorzem Gorczycą pod numer telefonu 502 342 117 lub e-mailem akchelmski@hoga.pl. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here