W Woli Uhruskiej odbyło się seminarium karate kyokushin zorganizowane przez Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie, XIII IKO POLESIE CAMP.
W wydarzeniu wzięło udział 41 karateka w tym siedmiu posiadających czarne pasy. Treningi prowadzili Shihan Andrzej Kruk (5 dan), sensei Waldemar Kozioł (4 dan) oraz Sensei Waldemar Hawro (3 dan), Sensei Krzysztof Kozioł (2 dan), Sensei Filip Bąk (1 dan), Sensei Szymon Pawłowski (1 dan) i Sensei Paweł Kozioł (1 dan). W obozie uczestniczył także Sensei Dariusz Cimerman (3 dan). – Doskonałe i merytoryczne treningi prowadzone były na hali sportowej z mechanicznymi kurtynami, w podziale na trzy grupy treningowe. Uzupełnieniem obozu były wycieczki krajoznawcze, gry sportowe, dyskoteka i ognisko. Niewątpliwą atrakcją była też wizyta w Placówce Straży Granicznej – relacjonuje Waldemar Kozioł. Karatecy nie zapomnieli o Narodowym Święcie Konstytucji 3 Maja i jej 235 rocznicy. Przed treningiem krótką prelekcję na ten temat wygłosił Waldemar Kozioł. W obozie wzięli też udział karatecy z Jarosławia i Białegostoku. (kg)

































