Pomogą nagrać prezentację

Wkrótce rusza XXII Wojewódzki Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów. Włodawski Dom Kultury deklaruje pomoc w nagraniu prezentacji do kwalifikacji w tym konkursie.

– Zapraszamy wszystkich solistów, zespoły śpiewacze, duety, chóry, recytatorów, tych którym bliska jest krótka forma teatralna czy kabaretowa oraz tych, którzy chcą zaprezentować teksty własne – zachęca Renata Włostowska z WDK. Przegląd organizuje Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Podobnie jak w roku ubiegłym, zgłoszenia odbywają się w formie online.

Warunkiem uczestnictwa w kwalifikacjach jest nagranie prezentacji (może to być: mail z nagraniem mp4, link umieszczony w chmurze, film na You Tube, nagranie na płycie CD/DVD lub pendrivie) i nadesłanie jej na adres Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie z wypełnioną kartą zgłoszenia. – Jesteśmy po to, by Wam w tym pomóc! Z chęcią zarejestrujemy video z Waszej prezentacji. Jeśli chcecie skorzystać z naszej pomocy, zadzwońcie i umówcie się na wizytę w naszym studio nagrań. Szczegóły: tel. nr 82 57 21 751 (czynne 8:00-15:00 od pn. do pt.) – dodaje Włostowska. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here