Przedszkole uhonorowane

14 października to święto wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie tylko przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 2 we Włodawie podziękowały swoim paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Wielkim sukcesem przedszkola było docenienie nauczycielek, które jako jedyne spośród 11 placówek oświatowych z Włodawy otrzymały z okazji Dnia Edukacji Narodowej odznaczenie państwowe, medal resortowy oraz nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty. Postanowieniem Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi odznaczona została Bogusława Górska, najwyższe resortowe odznaczenie nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, tj. Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała nauczycielka Dorota Winiarczyk, a Nagrodę Kuratora Oświaty w dowód uznania otrzymała dyrektor Danuta Kloc.

W tym uroczystym dniu grupa „Biedronek” z nauczycielkami Aleksandrą Łobko i Magdą Lewandowską zaprosiła gości na uroczystą akademię. Dzieci zaprezentowały program artystyczny w formie skeczu, ale nie zabrakło też tańca, wierszy i piosenek. Na zakończenie każdy gość otrzymał upominek przygotowany przez dzieci. Życzenia popłynęły także od przedstawicielki organu prowadzącego – kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji UM Agaty Zakrzewskiej. Dyrektor D. Kloc także złożyła pracownikom życzenia zdrowia, satysfakcji i wytrwałości oraz by ich praca była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością, a następnie wręczyła nagrody nauczycielkom oraz pracownikom obsługi i administracji. (-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here