Skręcił na oślep

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 82 we Włodawie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – volkswagen z nissanem. Choć wyglądało bardzo groźnie, nikt poważnie nie ucierpiał. Kolizja zakończyła się wysokim mandatem dla jednego z kierujących.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (13 czerwca). – Po godzinie 8:00 na drodze krajowej nr 82 kierujący volkswagenem 67-letni mieszkaniec Włodawy, skręcając w lewo nie upewnił się, czy w tym momencie nie jest wyprzedzany przez inny pojazd – relacjonuje Kinga Zamojska – Prystupa z KPP we Włodawie. – Skręcając uderzył w nissana, kierowcą którego był 63-letni mieszkaniec Lublina. Obaj panowie byli trzeźwi.

W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, jednak policjanci zatrzymali w obu pojazdach dowody rejestracyjne z uwagi na uszkodzenia. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze. Zanim wykonamy jakiś manewr, upewnijmy się, czy możemy to zrobić bezpiecznie – przestrzega pani rzecznik. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here