Spływ Włodawką połączony ze sprzątaniem

Właściciel firmy „Kajakiem po Bugu” zaprasza wszystkich chętnych na spływ otwierający sezon. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne pod warunkiem, że każdy weźmie ze sobą worki na śmieci i będzie wrzucać do nich odpady znalezione na trasie spływu.

Trasa spływu rzeką Włodawka, który odbędzie się w sobotę (7 maja) jest bardzo łatwa i nie wymaga od kajakarza szczególnych umiejętności. Również jej długość (ok. 5 km) jest obliczona tak, by nawet dzieci nie miały problemów z jej pokonaniem. Start i miejsce zbiórki to przystań przy moście w Suchawie (gm. Wyryki).

Meta znajdować się będzie w Adamkach. Zapłatą za uczestnictwo w imprezie będzie czyn społeczny polegający na zbieraniu śmieci znalezionych w korycie i na brzegach rzeki. Na koniec organizator zapewnia ognisko, więc dobrze będzie przywieźć ze sobą kiełbaskę i coś do picia. W Suchawie spotykamy się o godzinie 10. Ilość miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegóły i zapisy pod numerami telefonów: Mietek 508 691 440, Bogumił 794 294 251. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here