Taksówkarze gonią lidera

Piłkarze Osady wciąż pozostają niepokonani w VIII Wiosennej Lidze Orlikowej, organizowanej przez Ognisko TKKF Omega. W ósmym meczu Jakub Twardzik i spółka zanotowali siódmą wygraną, pokonując 4:1 Magię.


Dzięki wygranej Osada utrzymała prowadzenie w tabeli rozgrywek. Zespół z Krochmalnej zgromadził już 22 pkt. i ma cztery punkty przewagi nad AleTaxi, które po dwóch efektownych zwycięstwach 10:4 z faworyzowanymi FC Kumple i 10:3 z Diagnostyką awansowało na drugie miejsce!

Wyniki

FC Kumple – AleTaxi 4:10

Bramki: Bartłomiej Ślepowroński 2, Paweł Bugała, Piotr Ślepowroński – Mateusz Siedlecki 4, Adrian Prażmo 2, Tomasz Bronikowski 2, Norbert Iwanek.

Diagnostyka – Dalimex 5:4

Bramki: Sebastian Król 3, Kacper Wiśniowski, Krzysztof Rejak – Piotr Sawicki 2, Sławomir Bucoń, Rafał Borowiec.

Sokół – Bez Nazwy 3:3

Bramki: Paweł Caboń, Marcin Bystrzycki, Paweł Mąka – Błażej Płecha, Daniel Szczęśniak , Mateusz Szczęśniak.

AleTaxi – Diagnostyka 10:3

Bramki: Adrian Prażmo 4, Mirosław Sałasiński 3, Mateusz Siedlecki 3 – Kacper Wiśniowski, Jarosław Tarkowski, Maciej Breżyca.

Magia – Osada 1:4

Bramki: Michał Kowalski – Jakub Twardzik 2, Maciej Jabłoński 2.

Omega – Magia 3:6

Bramki: Adrian Głowacki, Kamil Błaszczak – Michał Kowalski 3, Robert Jakóbczyk 2, Łukasz Kanikuła.

QQłeczki – Omega 5:2

Bramki: Łukasz Stec 2, Bartek Krawczyk 2, Grzegorz Ziarkowski – Bartosz Marczak 2.

Bez Nazwy – Magia 3:4

Bramki: Adrian Kalita 3, Artur Harasim – Michał Kowalski 2, Marcin Wiecheć, Jakub Kaczkowski.

1. Osada 8 22 39-15
2. AleTaxi 7 18 59-26
3. KS Tęcza 6 16 26-7
4. FC Kumple 7 15 34-24
5. Dalimex 8 13 17-16
6. Bez Nazwy 8 11 37-43
7. Sokół 7 10 15-21
8. Diagnostyka 9 9 34-47
9. Qqłeczki 7 8 20-21
10. Magia 8 7 22-34
11. Spiżarnia 5 1 7-24
12. Omega 8 0 25-58
Najlepsi strzelcy
25 goli – Adrian Prażmo (AleTaxi)
21 – Daniel Szczęśniak (Bez Nazwy)
16 – Sebastian Król (Diagnostyka)
15 – Bartłomiej Ślepowroński (FC Kumple), Mateusz Siedlecki (AleTaxi)
14 – Błażej Płecha (Bez Nazwy)
11 – Adrian Kalita (KS Tęcza)
10 – Piotr Sawicki (Dalimex)
9 – Jakub Twardzik (Osada)