Trenuj z Polesiem Urszulin

Klub Sportowy Polesie Urszulin rośnie w siłę. W zeszłym roku otworzono tu szkółkę piłkarską, której patronuje Górnik Łęczna, a obecnie startują dwa nowe projekty: szkółka piłkarska dla dziewczynek oraz różnorodne zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych.

Treningi piłki nożnej dla chłopców z roczników 2007-2012 odbywają się regularnie w każdą sobotę, a już wkrótce odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Prowadzą je licencjonowani trenerzy Górnika Łęczna przy asyście trenerów z Urszulina. Treningi piłki nożnej dla dziewczynek z roczników 2007-2011 ruszą w najbliższym czasie i będą prowadzone dwa razy w tygodniu przez trenerów związanych z Górnikiem – mistrzyniami polskiej Ekstraligi kobiet. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek przewidziano udział w turniejach i rozgrywkach.

Dla niektórych z nich będą to być może drzwi do przyszłej kariery piłkarskiej. – Chcemy kształcić naszych młodych piłkarzy, ucząc ich przy tym wartościowego życia. Towarzyszy nam motto „Trenuj, walcz, zwyciężaj”, które dobrze sprawdza się zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu. To właśnie poprzez sport chcemy pokazywać, że nie warto iść na skróty i że najbardziej smakuje to, co kosztowało nas najwięcej wysiłku. Wspólnymi siłami kształtujemy umiejętności piłkarskie i życiowe, wierząc, że nasza praca już wkrótce da wymierne efekty – mówi Grzegorz Gołoś, koordynator klubu Polesie Urszulin.

Najnowszy projekt klubu to zajęcia sportowe i taneczne dla dzieci oraz dorosłych. Dorośli mogą skorzystać z siłowni (trening obwodowy i konsultacje), zajęć prozdrowotnych (pilates, stretching, zdrowy kręgosłup, trening powięzi), treningu wzmacniająco-spalającego (tabata, turbo spalanie, fit-boxing, afro dance), czy nauki tańca użytkowego i towarzyskiego.

Dla dzieci z kolei przygotowano program Sparta Sport Junior (sportowe zajęcia ogólnorozwojowe i prozdrowotne) oraz Show Dane Kids (taniec zespołowy) i Dance Kids (taniec użytkowy i towarzyski). Wszystkie zajęcia poprowadzi licencjonowana instruktorka sztuk walki i tańca sportowego od lat związana z lubelskim sportem.

Wszystkich zainteresowanych zajęciami w Urszulinie zachęcamy do zapisów. Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z koordynatorem pod nr 504 63 63 53 lub odwiedzając stronę Internetową www.polesieurszulin.pl (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here