Trzeźwy, ale z narkotykami

Włodawscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia osobówki z traktorem. Niegroźnych obrażeń doznał kierowca ciągnika, który trafił do szpitala. W samochodzie znaleziono marihuanę, więc od jego kierowcy pobrano krew do badań.

Do zdarzenia doszło w piątek (23 maja) w Uhrusku (gm. Wola Uhruska) na drodze powiatowej. Po godzinie 21. jadący w kierunku Łukówka traktorzysta rozpoczął manewr skrętu w lewo. – W tym samym momencie ciągnik wyprzedzał 20-letni kierowca Audi z gminy Wola Uhruska – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – W efekcie osobówka uderzyła w bok ciągnika, który następnie zjechał do rowu. W zdarzeniu ucierpiał jego kierowca, którego pogotowie zabrało do szpitala, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Cało z kolizji wyszedł też kierujący samochodem osobowym. Interweniujący policjanci w jego aucie znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego, który okazał się być marihuaną. W związku z tym pobrano od kierowcy krew do badań na zawartość substancji psychoaktywnych. Obaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Obecnie trwa wyjaśnianie, który z nich przyczynił się do zdarzenia – dodaje pani rzecznik. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here