Uczniowie z Wierzbicy triumfowali

(10 marca) W Lublinie odbyła się uroczysta gala konkursu poetyckiego dla dzieci szkół podstawowych województwa lubelskiego pod hasłem „Niezłomni w moich oczach”. Na tę wyjątkową uroczystość zostało zaproszonych czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy.


Nagrodzeni uczniowie pod opieką Marty Kozak i Danuty Manaj sami napisali wiersze poświęcone pamięci żołnierzy wyklętych. Laureatami w kategorii klas I – III zostali Szymon Kozak (I miejsce) oraz Zuzanna Kraska (III miejsce). W kategorii starszej drugie miejsce zajęła Amelia Staniak, a wyróżnienie otrzymała Natalia Stepczuk. – W związku z tym, że ze szkoły w Wierzbicy wpłynęło dużo prac i wszystkie zostały nagrodzone – nagrody w postaci zestawu książek dostała również szkoła – mówi Marta Kozak. (b)

1 KOMENTARZ

  1. Bohater filmu „Za duży na bajki” Waldek (Maciej Karaś) również realizuje i dąży do osiągnięcia swoich marzeń mimo trudności jakie pojawiają się na jego drodze, a skutkują krokiem w dorosłość . Jest to świetny film na który warto wybrać się z całą rodziną. Premiera już 18 marca, gwarantujemy mile spędzony czas. #DzieciMajaMoc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here