Uderzyli w drzewo

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było prawdopodobną przyczyną piątkowego wypadku w Hannie. Kierowca stracił panowanie nad autem na śliskiej jezdni, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

W piątek (10 grudnia) o godzinie 14:00 do stanowiska kierowania Straży Pożarnej we Włodawie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Hannie na ulicy Topolowej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów stwierdzono, że auto marki Opel Corsa wpadło w poślizg, wypadło z drogi i uderzyło w rosnące w rowie drzewo – mówi Wojciech Chomik z PSP we Włodawie. – Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły wrak o własnych siłach.

Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej jednej z poszkodowanych w zdarzeniu osób.

Drugiej osobie nic się nie stało. Poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po zakończeniu działań ratowniczych na miejscu zdarzenia pozostała jednostka OSP Hanna, która zabezpieczała teren akcji do czasu zakończenia czynności wyjaśniających prowadzonych przez policję. W działaniach brał udział jeden zastęp z JRG Włodawa oraz dwa zastępy z OSP Hanna – łącznie 11 ratowników – dodaje Chomik. (bm, Fot. PSP Włodawa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here