Wakacje z MOSiR-em

Pod hasłem „Wakacji z MOSiR-em”, UKS MOSiR i MOSiR Włodawa zorganizowali zajęcia sportowo-rekreacyjne z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży oraz cykl wycieczek. W tym roku na prośbę rodziców zajęcia MOSiR podzielił na dwa turnusy – jeden w lipcu i drugi w sierpniu. Za nami pierwsze atrakcyjne dwa tygodnie.


Dzieci uczestniczyły w podchodach na terenie miasta, zajęciach na pływalni, grały w siatkówkę plażową oraz paintballa. W ramach wycieczek dzieci odwiedziły Jura Park Bałtów, Park Żywiołów, Archipelag Roztocze oraz Magiczne Ogrody. Spędziły również seans w kinie z nowo poznanym przyjacielem Luca, który skrywał pewien sekret. Po zajęciach zapewniono dzieciakom obiad.

– Wakacje z MOSiR-em co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców Włodawy i ich rodziców. Oferta jest zawsze bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana. Pogoda, jak do tej pory, też jest po naszej stronie. Czekamy na część dalszą naszej wakacyjnej przygody – informuje i zachęca Teresa Zaleńska-Sak, dyrektor Ośrodka. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here