Wakacje z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym po raz kolejny zorganizował czterotygodniowy letni wypoczynek dla dzieci. W tym roku z zajęć sportowo-rekreacyjnych skorzystało 69 dzieci, dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym.

Wakacje – to najlepszy czas na odkrywanie prawdziwego świata – pod takim hasłem organizatorzy w tym roku przygotowali całkowicie odmienną ofertę dla dzieci. Oprócz zajęć rekreacyjno-sportowych na miejscowych obiektach zorganizowano 5 wyjazdów do parków rozrywki. Dzieci odwiedziły: Bałtowski Kompleks Turystyczny, Magiczne Ogrody, Park Żywiołów Archipelag Roztocze, Farma Iluzji – Park Edukacji i Rozrywki i Sabat Krajno – Park Rozrywki i Miniatur.

– Zadbaliśmy nie tylko o podnoszenie kondycji zdrowotnej oraz sprawności fizycznej, ale również o stymulację i rozwój dziecka, pobudzanie i oddziaływanie na wszystkie zmysły oraz rozwijanie inwencji twórczej i aktywnej postawy – mówi dyrektor Teresa Zaleńska-Sak.

Podczas wakacji przeprowadzono liczne pogadanki oraz zorganizowano warsztaty poświęcone profilaktyce uzależnień i promowaniu zdrowego stylu życia. (-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here