Wsparcie przez zakupy

Klub Sportowy Polesie Urszulin od wielu lat prowadzi działania sportowe wśród dzieci i młodzieży. Od teraz jego działalność może wesprzeć każdy, kto kupuje w Internecie. Co ważne, nie zapłaci za to ani grosza więcej.

Takie wsparcie umożliwi serwis FaniMani.pl, w którym Polesie założyło swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć klub, wystarczy, że wejdzie na stronę fanimani.pl/polesieurszulin, następnie kliknie „Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. W ten sposób określony procent wartości zakupów trafi do Polesia. FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online.

Aby z niego korzystać i wspierać Klub Sportowy Polesie Urszulin, warto zainstalować rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. – Naszą obecność w FaniMani traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie naszych celów. To bardzo proste rozwiązanie, a co najważniejsze całkowicie bezpłatne dla darczyńców.

Dla nas każda nawet najdrobniejsza pomoc jest na wagę złota, gdyż pomaga nam efektywnie działać na rzecz rozwoju sportu w naszej okolicy i prowadzić treningi oraz rozgrywki piłki nożnej na najwyższym możliwym poziomie – informuje Grzegorz Gołoś, prezes zarządu KS Polesie.

Polesie to dziecięco-młodzieżowy klub sportowy. Zajęcia piłkarskie są prowadzone przez licencjonowanych trenerów dla prawie 80 młodych zawodników w wieku 6-14 lat z częstotliwością 2 lub 3 razy w tygodniu. Każdego tygodnia trenuje się w 4 grupach wiekowych: trampkarz (rocznik 2006-2007), młodzik (rocznik 2008-2009), orlik (rocznik 2010-2011) i żak (rocznik 2012-2014).

Drużyny piłkarskie z Urszulina odnoszą pierwsze sukcesy w rozgrywkach ligowych i turniejowych. Pieniądze z darowizn w całości przekazywane są na zakup sprzętu sportowego, organizację wyjazdów na mecze, zawody i turnieje, a także organizację wakacyjnych warsztatów piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Na działalność Polesia można także przekazać swój 1% podatku. Wystarczy w swoje rozliczenie wpisać nr KRS: 0000457030 oraz koniecznie cel szczegółowy: Polesie Urszulin (798). Więcej informacji o klubie na stronie: www.polesieurszulin.pl. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here