Wyniki konkursu Moje Boże Narodzenie

I miejsce Szymon Kozak

Za nami II edycja zimowego konkursu „Moje Boże Narodzenie”, organizowanego wspólnie z Fundacją „Młode Talenty”. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i oddane głosy w naszej zabawie.

Wyniki głosowania Czytelników prezentują się następująco:

Kat. wiekowa 4-7

1. Pola Niezbecka, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie – 41 głosów,
2. Szymon Bartosz, 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Sawinie – 41 głosów,
3. Nina Kozak, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie – 46 głosów,
4. Igor Grzesiuk, 7 lat, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie – 15 głosów,
5. Gabriel Skowronek, 5 lat, Przedszkole w Urszulinie – 19 głosów,
6. Helena Kryń, 7 lat, Zespół Szkół w Uhrze – 16 głosów,
7. Maria Dziadko, 7 lat, Szkoła Podstawowa w Uhrze – 179 głosów,
8. Gabriela Birus, 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie – 76 głosów,
9. Anna Pilipczuk, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie – 15 głosów,
10. Jakub Rycak, 6 lat, Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym – 53 głosy,
11. Oliwia Starzyniec, 7 lat, Szkoła Podstawowa w Uhrze – 126 głosów,
12. Emilia Zarek, 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie – 124 głosy,
13. Aleksander Vyborov, 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie – 22 głosy.

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł otrzymuje Maria Dziadko. II miejsce oraz nagrodę w wys. 300 zł – Oliwia Starzyniec, zaś III miejsce i nagrodę w wys. 200 zł – Emilia Zarek.

Nagrodę specjalną (wyróżnienie od jury) w wys. 200 zł otrzymuje Aleksander Vyborov.

Kat. wiekowa 8-12

1. Zuzanna Mazurek, 8 lat, Szkoła Podstawowa w Sawinie – 16 głosów,
2. Pola Kruk, 10 lat, Szkoła Podstawowa w Żółtańcach – 42 głosy,
3. Maja Misiuk, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Żółtańcach – 16 głosów,
4. Agata Kozina, 10lat, Szkoła Podstawowa w Uhrze – 16 głosów,
5. Oliwia Franus, 8 lat, Szkoła Podstawowa w Wierzbicy – 34 głosy,
6. Gabriel Nowacki, 9 lat, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie – 117 głosów,
7. Damian Konicki, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Uhrze – 67 głosów,
8. Łucja Janowicz, 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie – 15 głosów,
9. Julia Mękal, 11 lat, Szkoła Podstawowa w Dorohusku – 36 głosów,
10. Szymon Kozak, 8 lat, Szkoła Podstawowa w Wierzbicy – 132 głosy,
11. Vanessa Korcz, 10 lat, Szkoła Podstawowa w Rejowcu – 39 głosów,
12. Jakub Warchałowski, 10 lat, Zespół Szkół w Stołpiu – 43 głosy,
13. Joanna Szlendak, 11 lat, Szkoła Podstawowa w Żółtańcach – 15 głosów.

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł otrzymuje Szymon Kozak. II miejsce oraz nagrodę w wys. 300 zł – Gabriel Nowacki, zaś III miejsce i nagrodę w wys. 200 zł – Damian Konicki.

Nagrodę specjalną (wyróżnienie od jury) w wys. 200 zł otrzymuje Vanessa Korcz.

Dodatkowo nagrodę w wys. 300 zł dla opiekuna, od którego podopiecznych wpłynęło najwięcej prac, otrzymuje Danuta Manaj, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wierzbicy.

Nagrodę Czytelnika w wys. 100 zł otrzymuje Marcin Mrolowski.

Gratulujemy zwycięzcom, a po odbiór nagród zapraszamy do redakcji Nowego Tygodnia (Chełm, ul. Lwowska 14) od wtorku (18 stycznia). Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych konkursów.

II miejsce Gabriel Nowacki

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here