Z rurą na policjantów

Poważne kłopoty będzie miał poszukiwany 68-latek z gm. Wola Uhruska, który w chwili zatrzymania złapał w garść metalową rurę i groził śmiercią policjantom. Oprócz niego w ręce mundurowych wpadło jeszcze czterech innych poszukiwanych do odbycia kara więzienia.

Jako pierwszy w ręce włodawskich kryminalnych wpadł mieszkaniec Włodawy, poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie. – Mężczyzna miał 7 dni do odsiadki, a poszukiwany był od ponad 3 miesięcy – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Kolejne zatrzymanie to również efekt działań włodawskich kryminalnych, którzy we wtorek pojmali 35-letniego włodawianina poszukiwanego listem gończym w Lublinie.

Mężczyzna poszukiwany był od prawie 2 lat. Następny poszukiwany – 68-latek z gminy Wola Uhruska został zatrzymany przez policjantów z Woli Uhruskiej. W trakcie wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności mężczyzna chwycił za metalowe rury i groził policjantom pozbawieniem życia. Oprócz tego 68-latek kierował w stronę funkcjonariuszy obraźliwe słowa. W związku z tym mężczyzna poniesie dodatkowe konsekwencje za swoje zachowanie.

Następnego dnia wieczorem patrolowcy zatrzymali kolejnych dwóch ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. 61-latek z gminy Włodawa poszukiwany był dwoma podstawami: listem gończym oraz nakazem doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy we Włodawie. W sumie w więzieniu spędzi ponad 6 miesięcy. Jako ostatniego włodawscy patrolowcy zatrzymali 31-latka z gminy Hanna poszukiwanego nakazem wydanym przez Sąd Okręgowy w Tarnowie – kończy wyliczankę Tadyniewicz. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here