Zagrają dla WOŚP

Włodawski Dom Kultury oraz Sztab WOŚP Włodawa serdecznie zapraszają 30 stycznia o godzinie 16 na koncert on-line z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie transmitowany na żywo sprzed budynku WDK-u.

Podczas koncertu wystąpią: uczniowie zajęć wokalnych Włodawskiego Domu Kultury, soliści zespołu „Cisza” z Młodzieżowego Domu Kultury, soliści z zespołu „Canto” ze Szkoły Podstawowej nr 3, Kasza/Kasz Kesz i Tukan, Swojska Kapela z Woli Uhruskiej, DJ Young, DJ SzejQ oraz „ABBA cover band”. O 20.15 odbędzie się „Światełko do nieba”. – Wzorem lat ubiegłych odchodzimy od tradycyjnej formy, w której wykorzystuje się materiały pirotechniczne – mówi Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury. – W zamian odbędzie się pokaz LEDSHOW.

Oprócz koncertu online w ramach 30. Finału WOŚP na terenie miasta nasz sztab zaplanował: zbiórkę krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w godzinach 9:00 – 13:00, bieg charytatywny organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji o godzinie 11 oraz spacer seniorów dla WOŚP organizowany przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, który rozpocznie się o godzinie 14. Dodatkową atrakcją podczas tegorocznego finału będzie „orkiestrowy mobilny punk zbiórki”, czyli ozdobiony serduszkami samochód marki Żuk kierowany przez jednego z naszych wolontariuszy, który jeżdżąc po mieście, będzie zbierał datki.

Zachęcamy również do udziału w aukcjach internetowych prowadzonych przez nasz sztab w serwisie allegro.pl. Znajdziecie tam kilkanaście przedmiotów przekazanych przez darczyńców, w tym prawdziwą perełkę – przedmiot przekazany przez burmistrza Miasta Włodawa Wiesława Muszyńskiego. Linki do aukcji znajdziecie na facebookowej stronie Sztab WOŚP Włodawa – wylicza Zdolski. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here