Zatrzymani już za kratami

Czterej mężczyźni i kobieta trafili w ubiegłym tygodniu za kratki. Cała piątka była poszukiwana, a wszyscy wpadli przypadkiem.


Najpierw policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 54-latka z gminy Wyryki. – Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy, a do odbycia miał karę 20 dni pozbawienia wolności – opowiada Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Tyle samo miał do odsiadki włodawianin zatrzymany po legitymowaniu przez policjantów „patrolówki”. Mundurowi podjęli działania po zgłoszeniu, że grupa mężczyzn zakłóca spokój.

Do nietypowej interwencji doszło w Posterunku Policji w Woli Uhruskiej. Do tamtejszych funkcjonariuszy zgłosił się poszukiwany. 26-latek z Krakowa przyszedł do jednostki, ponieważ miały być z nim wykonywane czynności procesowe. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez prokuratury w Zgierzu i Kluczborku. Tego samego dnia policjanci z Woli Uhruskiej zatrzymali 68-latka, który był poszukiwany przez włodawski sąd do odbycia 20 dni kary aresztu.

Z kolei urszulińscy mundurowi zatrzymali 37-latkę z gminy Stary Brus, gdy ta szła drogą w Kołaczach. Po sprawdzeniu okazała się być osobą poszukiwaną przez włodawski sąd do odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności. Wszyscy zatrzymani zostali przewiezieni do jednostek penitencjarnych celem odbycia kary pozbawienia wolności zgodnie z dyspozycją sadu – wylicza pani rzecznik. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here