Złoto dla drużyny futsalu UMCS!

Zespół UMCS, złoci medaliści X Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku w futsalu: Maciej Janczak, Ostap Demianchuk, Szymon Kamiński, Przemysław Koszel, Wiktor Żurek, Jakub Sawa, Cezary Pęcak, Cezary Kabała, Radosław Grzesiuk, Patryk Białecki i trener Tomasz Bielecki

Reprezentanci AZS Lublin, studiujący na lubelskich uczelniach, zdobyli cztery medale podczas rozgrywanego w Krakowie X Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku. Największy sukces pod Wawelem odnieśli piłkarze UMCS. Podopieczni trenera Tomasza Bieleckiego wygrali turniej futsalu!

W finale ekipa UMCS pokonała 2:0 Politechnikę Warszawską, rewanżując się tym samym zespołowi ze stolicy za porażkę (aż 0:5) z fazy grupowej.

Pozostałe medale zdobyli pływacy Politechniki – srebrny na 50 m st. motylkowym Kacper Borkowski, brązowy na 50 m st. klasycznym Kazimierz Kożuch.

Brąz na swoim koncie zapisała także Joanna Hapunowicz z WSEI Lublin, trzecia w biegach przełajowych.

AZS Lublin ostatecznie zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej środowisk. Wgrała ekipa AZS Warszawa. BAS