Zmiany w komendzie

Młodszy Inspektor Dariusz Godlewski pełni obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Będzie nadzorował pion kryminalny. Zastąpił na tym stanowisku młodszego inspektora Krzysztofa Tatysa, który został przesunięty do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie z uwagi na stan zdrowia.


Od piątku (1 lipca) Komenda Powiatowa Policji we Włodawie ma nowego zastępcę komendanta. Inspektora Dariusza Godlewskiego wprowadził komendant nadkomisarz Norbert Romanek życząc pomyślności i sukcesów ma dalszej drodze zawodowej. Godlewski podziękował za zaufanie oraz zobowiązał się do jak najlepszego wykorzystania zdobytego doświadczenia i wiedzy do kierowania włodawskimi policjantami. Nowego zastępcę witała kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy włodawskiej jednostki. We Włodawie będzie odpowiadał m.in. za pion kryminalny.

Młodszy Inspektor Dariusz Godlewski służy w policji od 1997 roku. Wcześniej pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Zamościu na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here