Znowu się pasą na MPGK

Kolejny miejski radny z Chełma znalazł pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. I co wręcz niewiarygodne, MPGK chwali się tym w oficjalnym komunikacie rozesłanym do redakcji. To ma być jakaś nowa strategia, która z dawania pracy po linii partyjnej ma robić chwalebną normę? I wszyscy mają przejść nad tym do porządku dziennego?

Zaledwie w maju tego roku pisaliśmy o zatrudnieniu w MPGK przedsiębiorcy i miejskiego radnego Piotra Malinowskiego z klubu Postaw na Chełm i protegowanej drugiego radnego – Kamila Błaszczuka z PiS. Etaty dla „swoich” wywołały oburzenie wśród załogi spółki, bo jeszcze niedawno, ze względu na fatalną sytuację finansową, brakowało pieniędzy na wypłaty dla pracowników i trzeba było redukować kadrę. Mimo to miejsca dla osób, którym trzeba się odwdzięczyć, albo które mogą się przysłużyć władzom miasta, nie zabrakło…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 19.10.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here