Zostań wolontariuszem WOŚP

W Chełmie działa już Sztab Miejski nr 600, który zajmuje się organizacją 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekrutacja wolontariuszy już trwa.

Automobilklub Chełmski zarejestrował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dwudziesty ósmy finał jednego z najbardziej radosnych przedsięwzięć świata odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku.

– Jego celem jest zbieranie środków pieniężnych dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – mówi Grzegorz Gorczyca, który szefem chełmskiego sztabu jest już po raz piętnasty.

Sztab czeka na wolontariuszy, ale uwaga, ich ilość jest ograniczona do 128 osób. O przyjęciu decyduje oczywiście kolejność zapisów, więc warto się spieszyć. Tym bardziej, że cel jest szczytny. Dodatkowo wszyscy wolontariusze ze sztabu Automobilklubu Chełmskiego otrzymują specjalne smycze do identyfikatorów, a ci, którzy zbiorą najwięcej pieniędzy do puszek, otrzymają nagrody od sponsorów.

Aby zostać wolontariuszem, należy udać się do siedziby sztabu (sklep „Metro” przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-17, a w soboty od 10-13), wypełnić ankietę i zrobić zdjęcie. Można też samemu zarejestrować się na stronie internetowej: iwolontariusz.wosp.org.pl. Po dokonaniu zgłoszenia należy udać się jeszcze do sztabu, aby potwierdzić dane wpisane do internetowego formularza. Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszami, powinny zgłosić się do sztabu z opiekunem prawnym.

Kontakt ze sztabem możliwy jest pod numerem telefonu 792 035 061 lub za pomocą poczty elektronicznej akchelmski@hoga.pl. Zgodnie z regulaminem szef sztabu zastrzega sobie prawo odmowy zatwierdzenia zgłoszeń od niektórych osób. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here