W I Jesiennym Pucharze Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej

Ognisko TKKF Omega rozpoczęło 38. (sic!) sezon piłkarskich rozgrywek organizowanych dla dzieci i młodzieży. Zbigniew Furman, prezes Omegi, zaprosił młodych piłkarzy do udziału w Jesiennym Pucharze nazwą nawiązujący do obchodzonej w tym roku 450. rocznicy Unii Lubelskiej.

W I Jesiennym Pucharze Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej, rozgrywanym na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie, uczestniczyły cztery zespoły. Najlepszym okazała się ekipa FC Wrońska, która w decydującym o 1. miejscu meczu pokonała FC Maliki 5:3. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Piotr Krysa 2, Robert Dankiewicz 2 i Oliwia Gałka, dla pokonanych Patryk Kowalski 2 i Konrad Gawęda.

Trzecie miejsce zajęła Omega Przyjaciele, a czwarte Młode Wilki.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju wywalczyła Oliwia Gałka (FC Wrońska), a bramkarza Szymon Paprocki (Młode Wilki).