Srebro i brąz w zapasach

W Kielcach zakończyły się X Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach. Udział wzięło 148 zawodniczek. Na starcie nie zabrakło młodych zapaśniczek Cementu Gryf Chełm.

Następczynie Katarzyny Krawczyk i Angeliny Lysak zdobyły dwa medale, srebrny i brązowy.
Oba krążki Cement Gryf Chełm wywalczył w najlżejszej kategorii wagowej do 33 kg. Po srebro sięgnęła Nikola Silniewicz, a brązowy medal zdobyła Zuzanna Ciejak. Blisko zdobycia medalu była Oliwia Ożarowska, która odniosła 4 zwycięstwa. W walkach decydujących o wejście do strefy medalowej zawodniczka z Chełma uległa jednak późniejszym medalistkom i ostatecznie została sklasyfikowana na siódmym miejscu w kraju. Dziewczęta do mistrzostw przygotowywali trenerzy Andrzej Gruszkowski i Alicja Piersa.(d)