Bal na koniec podstawówki

W pięknie ozdobionej sali SP w Siennicy Różanej zorganizowano Bal Ósmoklasisty.

W części oficjalnej wójt Siennicy Różanej Leszek Proskura życzył ósmoklasistom przede wszystkim, by dostali się do wymarzonej szkoły średniej. Podkreślił, że lata spędzone w SP w Siennicy Różanej pozostają ważnym i wyjątkowym czasem, do którego nieraz wrócą wspomnieniami.

Dyrektor szkoły Katarzyna Czajka podkreśliła zaangażowanie i osiągnięcia uczniów, dziękowała rodzicom oraz wychowawczyniom za ich pracę, wsparcie i towarzyszenie uczniom na każdym etapie edukacji.

Szczególnym momentem było uroczyste otwarcie balu i tradycyjny polonez, przygotowany pod kierunkiem Barbary Świebody. Ósmoklasiści przygotowali wzruszającą niespodziankę – film z ich pobytu w szkole. Ponadto wychowawczyni klasy ósmej Renata Malczewska otrzymała statuetkę Oskara w kategorii „Anielska cierpliwość”.(k)