Brawa dla MLUKS Zapasy Włodawa

147 zawodników z ośmiu klubów rywalizowało w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego o Puchar Ziemi Krasnostawskiej w zapasach w stylu wolnym w kat. dzieci, młodzików oraz kadetów.W zawodach świetnie spisali się reprezentanci się MLUKS Zapasy Włodawa.  Podopieczni trenerów Roberta Lenarta i  Arkadiusza Wolińskiego zdobyli 21 medali, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych.

Pierwsze miejsca w mistrzostwach zajęli: Antoni Paprota, Jan Makarewicz, Leo Chaciołka  (SP3 Włodawa), Olaf Woliński, Szymon Ciepałowicz, Jakub Grzywaczewski (SP2 Włodawa), Jan Lenart, Adrian Grzywaczewski i Michał Zieliński  (I LO Włodawa). Na drugich pozycjach uplasowali się: Wiktor Tadyniewicz, Mikołaj Lichaczewski (SP3), Mikołaj Paprota, Jakub Paciorkowski, Karol Oniszczuk, Maksymilian Czaprański (I LO) i Maciej Gerhard (SP Orchówek).

Trzecie miejsca: Kacper Kończal (SP3), Mikołaj Łobacz (I LO), Konrad Kuryłowicz (SP2),  Bartosz Labbe, Natan Jaromin (SP Orchówek).

W klasyfikacji drużynowej MLUKS Zapasy z 21 medali zajął drugą lokatę, tuż za LMKS Krasnystaw (26 medali: 7-10-19) . W najbliższy weekend włodawianie wystartują w Chęcinach w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.