Dziadkowie w przedszkolu

Cały przedferyjny tydzień w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie szczęśliwe dzieci nareszcie mogły zaprosić babcie i dziadków na wspaniałą uroczystość z okazji ich święta. Wyjątkowi goście ucieszyli się, że trzyletnia przerwa w organizowaniu takich spotkań nareszcie się skończyła.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka młodzi aktorzy popisywali się znakomitymi występami, a zachwyceni goście mogli podziwiać widowiska przygotowane przez swoje wnuczęta. Następnie dzieci wręczały własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły babcie i dziadków do specjalnie na ten dzień przygotowanej kawiarenki.

– Jesteśmy zaszczyceni obecnością tylu osób – nie kryje zadowolenia dyrektor Danuta Kloc. – Szczęśliwe i rozpromienione twarze zaproszonych gości ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Naszym zdolnym wychowankom oraz nauczycielkom i pracownikom bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie w przygotowanie przepięknych spotkań we wszystkich grupach, a wspaniałym gościom jestem wdzięczna za cudowną atmosferę, gromkie brawa oraz moc ciepłych słów skierowanych pod naszym adresem. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuczek i wnuków – dodaje.

Dziś zamieszczamy zdjęcia Biedronek i Misiów, a za tydzień zaprezentujemy Smerfy i Żabki. (pk)