Nie było mocnych na gospodarzy

W finale Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hańsk miejscowy zespół pokonał 2:1 Głębokie. MVP został Bartłomiej Żakowski, siatkarz z Hańska. W zwycięskiej drużynie występowali także: Jakub Puacz, Daniel Kuraś, Michał Stalbowski, Marek Żakowski i Patryk Żakowski

Sześć zespołów wzięło udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hańsk. W zawodach bezkonkurencyjni okazali się gospodarze.

Miejscowi w półfinale pokonali 2:0 Szalone Promile, a w finale uporali się z drużyną Głębokie, wygrywając 2:1. MVP turnieju został Bartłomiej Żakowski, siatkarz z Hańska.

W meczu o 3. miejsce: Chełmska Wierzba zwyciężyła Szalone Promile 2:0. W turnieju występowały również Seven Chełm i Parczew.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez organizatorów. Wyróżnienia najlepszym wręczyli: Marek Kopieniak (wójt Gminy Hańsk), Adam Kuraś (prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Hańsku) oraz Ariel Struski (dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku). (bas)