Nowy komendant policji we Włodawie

Nadkomisarz Norbert Romanek zostanie w najbliższy poniedziałek (10 maja) nowym komendantem powiatowym policji we Włodawie – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Jego zastępcą zostanie dotychczasowy p.o. komendanta – młodszy inspektor Krzysztof Tatys.

Nowy komendant przyjedzie do Włodawy z Lubartowa, gdzie pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.

Nadkom. Norbert Romanek służbę w Policji rozpoczął 20 lutego 1999 roku, przechodząc kolejno wszystkie szczeble: od aplikanta KP w Ostrowie Lubelskim, aplikanta Zespołu Dyżurnych, aplikanta Posterunku Policji w Niedźwiadzie. Od 2003 r. rozpoczął karierę w służbie kryminalnej – początkowo jako referent ds. kryminalnych PP w Niedźwiadzie, a następnie RDŚ KPP w Lubartowie. W czerwcu 2009 r. został przeniesiony do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie na stanowisko specjalisty Sekcji ds. Kryminalnych Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Lublinie.

Od 1 września 2011 r. został przełożonym funkcjonariuszy KP w Kocku. Najpierw jako zastępca Komendanta, a następnie od 2012 r. jako Komendant Komisariatu w Kocku. 10 czerwca 2015 r. został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim. Niedługo później został I Zastępcą Komendanta w Lubartowie, gdzie przez pewien czas pełnił nawet obowiązki Komendanta. Nadkom. Norbert Romanek ma 46 lat. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here