Oby przyszły lepsze czasy

Przedstawiciele służb mundurowych i prokuratury przedstawili chełmskim radnym statystyki, z których wynika, że w ciągu roku wzrosła przestępczość. Doszło im też obowiązków w związku z napływem uchodźców, a w niektórych jednostkach pilnie potrzeba więcej rąk do pracy.

Ważnymi punktami omawianymi na ostatnich komisjach oraz sesji Rady Miasta Chełm (28 i 29 marca) były informacje o stanie porządku i bezpieczeństwa w Chełmie za 2021 r., przedstawione radnym przez przedstawicieli służb mundurowych i prokuratury.
Z informacji Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie wynika, że w 2021 r. odnotowano w Chełmie 1756 przestępstw, tj. o 473 więcej niż w 2020 r. Wykrywalność jest na poziomie 86,1 proc. Najbardziej uciążliwe dla chełmian są rozboje, bójki, pobicia, kradzieże…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 11.04.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


1 KOMENTARZ

  1. Jeśli to jest wasza dewiza: „Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały. ” to ma się to nijak do artykułu Pożar w aquaparku. Skąd wy macie newsy? Aż tak bardzo jesteście nastawieni na tanią sensację? Wypisywać takie brednie to na poziomie 5 klasy podstawówki. Nie było nikogo z was w chwili wydarzenia a snuć wątki i wypisywać newsy wyrwane z fusów po kawie to chyba większość ludzi potrafi. Żal mi waszego potencjału twórczego bo się marnuje. To co napisaliście w tym artykule to poniżej krytyki. Skąd to wiem? Byłem na miejscu od samego początku do końca. To dlatego wiem co jest prawdą a co tanim dreszczykiem pod publikę.
    Pozdrawiam Waszą redakcję z nadzieją, że na przyszłość wasze newsy będą bardziej prawdziwe. W razie pytań proszę pisać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here