Orlęta zdeklasowane

ORLĘTA KIELCE – ChKS CHEŁMIANKA 0:4 (0:1)

0:1 – Grądz (23), 0:2 – Grzesiuk (49), 0:3 – Głębocki (74), 0:4 – Jodłowski (81).

ChKS: Szymkowiak (86 Nazaruk) – Leśniak, Olszak (77 Haponiuk), Salewski, Jaroszek, Zalewski (46 Grzesiuk), Rak (46 Jodłowski), Grądz, Krawiec (46 Wójcicki), Lewkowicz (67 Głębocki), Jabłoński (80 Jaszcz).

Podopieczni Jana Konojackiego sprawili w Kielcach miłą niespodziankę. – Od pierwszej minuty graliśmy dobrze w piłkę, zwłaszcza byliśmy skoncentrowani w grze obronnej i przeciwnik nic nie mógł zrobić. Grał długie piłki, ale byliśmy na nie gotowi i nie daliśmy Orlętom pograć. Nasze zwycięstwo ani przez moment nie podlegało żadnej dyskusji, naprawdę bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W drugiej połowie dominowaliśmy zdecydowanie, przede wszystkim górowaliśmy nad rywalem kondycyjnie. Orlęta opadły z sił, mecz mieliśmy do ostatniego gwizdka pod kontrolą – opowiada Jan Konojacki, trener chełmskich juniorów starszych.

W siódmej kolejce juniorzy Chełmianki zmierzą się z Orlętami Radzyń Podlaski. Spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim w Chełmie, w niedzielę 28 kwietnia o 11.00.

A oto pozostałe wyniki 6. kolejki ligi makroregionalnej grupy „D”, juniorów starszych: SMS Resovia Rzeszów – Hutnik Kraków 0:3, Orlęta Radzyń Podlaski – Star/Juventa Starachowice 5:1, Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 3:0. (r)

1. Garbarnia 6 15 12-6
2. Hutnik 6 14 13-4
3. CHEŁMIANKA 6 11 11-7
4. SMS Resovia 6 9 8-7
5. Orlęta K. 6 9 7-10
6. Orlęta RP 6 6 12-13
7. Stal Rz. 6 3 9-13
8. Star/Juventa 6 2 5-15