Pani komendant Straży Miejskiej

Agnieszka Trzebunia została nowym komendantem Straży Miejskiej we Włodawie. Zastąpiła na tym stanowisku Sławomira Borkowskiego, który po blisko 15 latach kierowania tą formacją odszedł na emeryturę.

Sławomir Borkowski o swoich planach poinformował publicznie na ostatniej sesji rady miejskiej. – Postanowiłem, że nowym komendantem Straży Miejskiej we Włodawie zostanie pani Agnieszka Trzebunia, która dotychczas zajmowała się zarządzaniem kryzysowym w naszym mieście. Teraz pokieruje dodatkowo także Strażą Miejską – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Nowa komendant z optymizmem patrzy w przyszłość i deklaruje współpracę z innymi służbami i instytucjami.

– Dziękuję panu burmistrzowi za okazane zaufanie. Nadrzędnym celem działań Straży Miejskiej pozostaje zapewnienie mieszkańcom Włodawy bezpieczeństwa i zaspakajanie potrzeb społeczności lokalnej w sferze szeroko rozumianego porządku publicznego. W dalszym ciągu będziemy pomagać mieszkańcom w pokonywaniu problemów i trudności życia codziennego oraz w sytuacjach kryzysowych. Liczę na dalszą, owocną współpracę z innymi służbami, samorządowcami a w szczególności z mieszkańcami – mówi Trzebunia.

We włodawskiej Straży Miejskiej pracuje pięciu funkcjonariuszy. Niebawem strażnicy otrzymają dodatkowe narzędzie, które pomoże im w codziennej pracy. To miejskie centrum monitoringu, które powstaje w ramach projektu związanego z rewitalizacją Włodawy. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here