Pożar w zakładzie produkcji pelletu w Sielcu

Sześć zastępów straży pożarnej walczyło w poniedziałkowe popołudnie (18 maja) z pożarem, który wybuchł w zakładzie produkcji pelletu w Sielcu (gmina Leśniowice).

Płomienie pojawiły się między stropem a poszyciem dachowym hali produkcyjnej. Pracownicy najpierw sami chwycili za gaśnice i próbowali ratować sytuację. Akcja gaśnicza strażaków trwała prawie dwie i pół godziny. Na szczęście sytuacja została opanowana, pożar nie rozprzestrzenił się, tylko „zatrzymał” na dachu. Nie ma osób poszkodowanych. Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Więcej w papierowym wydaniu „Nowego Tygodnia”. (red, fot. KM PSP Chełm)