Remis na zakończenie rozgrywek

W meczu ostatniej kolejki Centralnej Ligi Juniorów piłkarze lubelskiego Motoru zremisowali w Kielcach z Koroną 2:2, chociaż do przerwy przegrywali już 0:2!

Bramki dla lublinian zdobyli w 65. minucie Bartłomiej Tkaczuk oraz już w doliczonym czasie Maksymilian Cichocki.
Motorowcy zakończyli rozgrywki z dorobkiem 43 punktów na 10. miejscu. To nieco gorzej niż przed rokiem, gdy “żółto-biało-niebiescy” zdobyli dwa punkty więcej i uplasowali się dwie lokaty wyżej.
Korona Kielce – Motor Lublin
2:2 (2:0)
Motor: Andrzejkiewicz – Koszel, Cichocki, Chyła, Tkaczuk, Flis (46 Ordyniec), Buczek (89 Karczewski), Martynek, Jaśkiewicz, Lecki (80 Brzozowski), Waniowski (46 Persona)
Pozostałe mecze 30. kolejki: Resovia – Cracovia 0:0 * Progres Kraków – Legia Warszawa 0:2 * Neptun Końskie – GKS Bełchatów 0:5 * ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź 3:0 * Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok 4:0 * MKS Polonia Warszawa – TOP 54 Biała Podl. 8:1 * Wisła Kraków – Stal Mielec 3:1.
Pierwsze miejsce w grupie wschodniej CLJ zajęła Legia Warszawa (74 pkt.) , drugie SMS Łódź (690, a trzecie Jagiellonia Białystok (63).