Sylwia Gruchała opowie o tym, jak odnieść sukces

  24 kwietnia w Lublinie odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. W Hotelu Hampton by Hilton o roli motywacji w biznesie opowie między innymi Sylwia Gruchała, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich, dwukrotna mistrzyni świata, oraz pięciokrotna złota medalistka mistrzostw Europy.

  Celem spotkań Biznes Lubelskie jest stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania się i dyskusji, a także przedstawienie dobrych praktyk sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Spotkania skierowane są do obecnych i przyszłych eksporterów z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego, reprezentujących zwłaszcza m.in. branże rolno-spożywczą, maszynową, drzewno-meblarską, medyczną, a także branże wskazane w Regionalnej Strategii Innowacji jako kluczowe z punktu widzenia dynamizacji procesów innowacyjnych w regionie, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

  Cykl rozpoczął się w ubiegłą środę w Opolu Lubelskim. Gościem specjalnym pierwszego spotkania był Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym. Jeden z najwybitniejszych sportowców na świecie udzielił licznie zgromadzonym przedstawicielom lokalnych firm kilku cennych rad. – Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli mamy odwagę je zrealizować – przypomniał Korzeniowski myśl wygłoszoną przed laty przez Walta Disneya. Na swoim przykładzie pokazał, jak długa i bolesna może być droga do sukcesu, ale konsekwencją i ciężką pracą można dotrzeć do celu.

  Jutro o roli motywacji i odpowiedniej strategii, które, tak jak w osiągnięciu sukcesu w sporcie, są ważne także w biznesie,opowie Sylwia Gruchała, znakomita polska florecistka. Była wielokrotna mistrzyni świata i Europy pokaże, jak skutecznie zrealizować zamierzone cele i budować biznesową markę.

  Podczas spotkania o negocjacjach, mediacjach i arbitrażu w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami opowie Aneta Biały, a rewolucje w przepisach w 2018 roku (zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO) przedstawi Barbara Bona. Spotkanie w Hotelu Hampton by Hilton rozpocznie się o godzinie 15:30.

  Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl

  Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.