Tajemnicza śmierć w stolicy

Na początku maja na cmentarzu parafialnym w Uhrusku (gm. Wola Uhruska) pochowano pochodzącą z tej miejscowości 70-letnią mieszkankę Warszawy. Ciało kobiety znaleziono kilka tygodni wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że padła ofiarą przestępstwa.

To bardzo tajemnicza sprawa, o której bardzo oględnie wyrażają się nawet prowadzący postępowanie śledczy z Warszawy. Ciało 70-letniej Krystyny C. znaleziono 17 kwietnia, ale prawdopodobnie jej śmierć nastąpiła dużo wcześniej. 7 maja szczątki kobiety spoczęły na cmentarzu parafialnym w Uhrusku, skąd pochodziła i gdzie mieszka jej rodzina. Prokuratura nie ujawnia, w jaki sposób kobieta zmarła. Wiadomo jedynie, że śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych.

– Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe w Warszawie prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Krystyny C., której zwłoki ujawniono w dniu 17 kwietnia 2021 roku – wyjaśnia Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Południe.

– Dotychczas w tej sprawie nie przedstawiono nikomu zarzutów. Powołano biegłych z różnych dziedzin i obecnie oczekujemy na wyniki ich pracy, które być może pozwolą na ukierunkowanie śledztwa. O szczegółach nie informujemy ze względu na dobro postępowania – dodaje prokurator. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here