Tradycja ma się dobrze

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Uhruskiej w świątecznym klimacie uczestniczyli w XIII konkursie „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność”. Zgłoszono 513 prac.

W kategorii stroik i ozdoby na stół pierwsze miejsce w grupie przedszkolnej zdobyła Zuzanna Skiba, wyróżnienie – Zofia Tokarska. W grupie szkolnej pierwsze miejsce zajęła Julia Wiśniewska, drugie – Martyna Chamelczuk trzecie – Mateusz Dąbrowski. W kategorii palmy wielkanocne pierwsze miejsce w grupie przedszkolnej zajęła Zuzanna Skiba, a w grupie szkolnej pierwsza lokata przypadła Julii Wiśniewskiej. Wyróżnienie otrzymał Kacper Grela. Organizatorką konkursu była katechetka Marzena Antoniuk.

***

Uczestnik Koła Misyjnego istniejącego przy parafii w Woli Uhruskiej Mateusz Dąbrowski zdobył także pierwsze miejsce w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę wielkanocną w kategorii współczesna palma i tytuł laureata w konkursie „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność”, który był organizowany przez Urząd Marszałkowski województwa lubelskiego. (gkj)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here